Stop met XBoxen

Microsoft is misschien wel het meest medeplichtige techbedrijf in Israels illegale bezetting, apartheidsregime en voortdurende genocide tegen 2,3 miljoen Palestijnen in Gaza – daarom is Microsoft nu een hoofd-doelwit voor BDS. |
Microsoft werkt samen met het apartheidsregime van Israël en zijn gevangenissysteem. Het voorziet het Israëlische leger van Azure cloud- en AI-diensten die centraal staan bij het versnellen van Israëls genocide op 2,3 miljoen Palestijnen in de illegaal bezette Gazastrook. Na 34 jaar van diepe medeplichtigheid met het Israëlische leger vertrouwt het Israëlische leger zwaar op Microsoft om te voldoen aan de technologische eisen van zijn genocide- en apartheidsregime.
Speel niet met Microsoft
De BDS-beweging roept mensen op om Microsoft onder druk te zetten met desinvestering en uitsluiting van contracten, waar mogelijk. We roepen ook op om de spelproducten van Microsoft te boycotten, met de volgende opties als niveaus van betrokkenheid:
- Zeg je Xbox Game Pass abonnement op.
- Boycot Candy Crush, Minecraft en Call of Duty – de belangrijkste games van Microsoft.
- Boycot alle Microsoft Gaming-producten, waaronder XBox-consoles, headsets, accessoires en alle games die zijn uitgegeven door uitgevers die eigendom zijn van Microsoft (zoals Xbox Game Studios, Activision, Bethesda en Blizzard).
Consoles
Microsoft Gaming, waaronder Xbox-consoles, XBox Game Pass, Candy Crush, Call of Duty, Minecraft en game-accessoires, vormen een aanzienlijk deel van de winst van Microsoft. Door het merk XBox te boycotten, zetten we Microsoft onder druk om een einde te maken aan zijn medeplichtigheid aan Israëls genocide, bezetting en apartheid tegen Palestijnen. De Palestijnen roepen iedereen op om Microsoft’s XBox en Microsoft spelproducten te boycotten omdat er levensvatbare spelalternatieven bestaan. Genocide is geen spel.

“Microsoft Cloud AI kills kids”
Boycot de XBox
Zet Microsoft onder druk om een einde te maken aan zijn medeplichtigheid aan de Israëlische apartheid tegen alle Palestijnen en aan zijn genocide op 2,3 miljoen Palestijnen in Gaza. Boycot Microsoft’s Xbox nu.
Een achtergrondartikel over Microsofts verbondenheid met Israël en diens krijgsmacht vind je hier.